FC MINAJ Rebrending

Оце так! Яке досягнення для клубу, на 5 рік існування ФК Минай виходить в Премєр-лігу. В рамках цієї події ми розробили повний ребрендинг візуальної мови бренду. Ми оновили логотип та фірмовий стиль, мерч-бук, офіційний сайт та СММ.

Задача полягала в тому, щоб залишити логотип впізнаваним для фанів, але виконати його в сучасних тенденціях дизайну.
Refreshing identity
Cиній та блакитний - залишились основними кольорами. Було підібрано додаткові кольори для використання у ідентифікації суб-брендів, фірмових елементах та градієнтах, щоб забезпечити тональну глибину.

Також, ми розробили унікальний шрифт Minaj font, який використано на гральній формі та у соціальних медіа.
5%
deep pink
sky blue
30%
#E4F94E
#FA1367
#EFEFEF
#A1D9F7
#12214C
5%
yellow
20%
silver
40%
dark blue
Home kit
Away kit
Alternative kit
Corporate aidentity
Ми оживили бренд за допомогою нової візуальної ідентичності. Спочатку нова айдентика була застосована до внутрішніх клубних комунікацій, таких як канцтовари, презентації, інформаційні бюлетені та електронні листи, перш ніж втілити її до елементів фокусу вболівальників - фан атрибутика, квитки, цифрові та соціальні медіа.
Club merch
Ми розробили дві лінійки клубного мерчу. Casual collection & Fan collection. Перша для прихильників стилю клубу та естетів, для тих кому просто подобається бренд FC Minaj, інший для справжніх фанатів, що не пропускають жодного матчу.
SMM & DIGITAL
Ключовими меседжами у візуальній мові були слова "круто" та "сучасно".
А основною ідеєю було показати, що українська Прем'єр ліга може виглядати не гірше за світових лідерів.

В рамках масштабного ребрендингу клубу, Прем'єр-ліги України ми розробили нову естетику дизайну для соціальних мереж та офіційного сайту клубу. Вже зараз ви можете бачити як їх бренд вибухає в 5 соціальних мережах, за якими щодня слідкує 1 мільйон прихильників.
WEB DESIGN
Новий сайт клубу - новий погляд на дизайн у спорті. Це простота, зручність, мінімалізм та унікальний стиль, що відповідає позиціонуванню команди.
Новий Минай - це молодий та сучасний клуб зі сміливим дизайном та амбіціями.
Давайте обговоримо ваш проект
Домовитись про зустріч
Заповняйте форму, щоб ми могли з вами зв'язатись
Відправивши ваші контактні дані, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності сайту